Ero sivun ”HePo BBC” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: '''Roster''' {| border=1 ! ## !! Name !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double |- | 1 || Håkan || Bl...) |
|||
| Rivi 2: | Rivi 2: | ||
{| border=1 | {| border=1 | ||
| − | ! ## !! Name !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double | + | ! ## !! Name !! Race !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double |
|- | |- | ||
| − | | 1 || Håkan || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block || - || - || - || - || - || - || - || 100k || GA || SP | + | | 1 || Håkan || Helf || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block || - || - || - || - || - || - || - || 100k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 2 || Holger || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block || - || - || - || - || - || - || - || 100k || GA || SP | + | | 2 || Holger || Helf || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block || - || - || - || - || - || - || - || 100k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 3 || Bengt || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 3 || Bengt || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 4 || Börje || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 4 || Börje || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 5 || Nils || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 5 || Nils || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 6 || Jörgen Jönsson || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 6 || Jörgen Jönsson || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 7 || Peter || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 7 || Peter || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 8 || Ragnar || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 8 || Ragnar || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 9 || Hjalmar || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 9 || Hjalmar || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 10 || Puppe || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP | + | | 10 || Puppe || Helf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 8 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 11 || Lise-Lotte || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch || - || - || - || - || - || - || || 90k || GA || SP | + | | 11 || Lise-Lotte || Helf || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch || - || - || - || - || - || - || || 90k || GA || SP |
|- | |- | ||
| 12 || || || || || || || - || - || - || - || - || - || - || - || || || | | 12 || || || || || || || - || - || - || - || - || - || - || - || || || | ||
Versio 18. helmikuuta 2009 kello 11.18
Roster
| ## | Name | Race | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Håkan | Helf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block | - | - | - | - | - | - | - | 100k | GA | SP |
| 2 | Holger | Helf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block | - | - | - | - | - | - | - | 100k | GA | SP |
| 3 | Bengt | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 4 | Börje | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 5 | Nils | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 6 | Jörgen Jönsson | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 7 | Peter | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 8 | Ragnar | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 9 | Hjalmar | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 10 | Puppe | Helf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 11 | Lise-Lotte | Helf | Catcher | 8 | 3 | 4 | 7 | Catch | - | - | - | - | - | - | 90k | GA | SP | |
| 12 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 14 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 15 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 16 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Team Stuff
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 50 | 150 |
| Fan Factor | 0 | 0 | 0 |
| Assistant Coach | 0 | 0 | 0 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Apothecary | 0/0 | 0 | 0 |
| Treasury | 0k | ||
| Team Value | 1000 | ||
Entiset pelaajat
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|
Valmentaja Visa Pesonen (suku.nimi@tut.fi)