Ero sivun ”Puskassa Vilisee” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: '''Roster''' {| border=1 ! ## !! Name !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double |- | 1 || || || || ...) |
|||
| Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| 5 || || || || || || || || - || - || - || - || - || - || - || || || | | 5 || || || || || || || || - || - || - || - || - || - || - || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 6 || | + | | 6 || Helinä || Catcher || 9 || 2 || 4 || 7 || Catch, Dodge || - || - || - || - || - || - || - || 90k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 7 || | + | | 7 || Kolina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 8 || | + | | 8 || Töminä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || Rapina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 10 || | + | | 10 || Pauke || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 11 || | + | | 11 || Ryminä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 12 || | + | | 12 || Rääkynä || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 13 || | + | | 13 || Napsahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 14 || | + | | 14 || Pamahdus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 15 || | + | | 15 || Korina || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 16 || | + | | 16 || Hiljaisuus || Lineman || 7 || 3 || 4 || 7 || - || - || - || - || - || - || - || - || 70k || GA || SP |
|} | |} | ||
'''Team Stuff''' | '''Team Stuff''' | ||
Versio 4. helmikuuta 2009 kello 20.00
Roster
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 2 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 3 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 4 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 5 | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
| 6 | Helinä | Catcher | 9 | 2 | 4 | 7 | Catch, Dodge | - | - | - | - | - | - | - | 90k | GA | SP |
| 7 | Kolina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 8 | Töminä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 9 | Rapina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 10 | Pauke | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 11 | Ryminä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 12 | Rääkynä | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 13 | Napsahdus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 14 | Pamahdus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 15 | Korina | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
| 16 | Hiljaisuus | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70k | GA | SP |
Team Stuff
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 4 | 50 | 200 |
| Fan Factor | 0 | 10 | 0 |
| Assistant Coach | 1 | 10 | 10 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Apothecary | 0/1 | 50 | 0 |
| Treasury | 0k | ||
| Team Value | 1000 | ||
Entiset pelaajat
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|
Info
Sähköposti: juko.vahatiitto tutissa
Puh. 040-834 1160
Irc Juxu_