Ero sivun ”Peruna:Sakrin seikkailut” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
|- | |- | ||
! Weapon 1 | ! Weapon 1 | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> +3 Jagged Fullblade (12) |
|<!--Faler--> +3 Subtle Dagger (13) | |<!--Faler--> +3 Subtle Dagger (13) | ||
|<!--Joaquim--> | |<!--Joaquim--> | ||
| Rivi 13: | Rivi 13: | ||
|- | |- | ||
! Weapon 2 | ! Weapon 2 | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> |
|<!--Faler--> +2 Hand Crossbow (6) | |<!--Faler--> +2 Hand Crossbow (6) | ||
|<!--Joaquim--> | |<!--Joaquim--> | ||
| Rivi 22: | Rivi 22: | ||
|- | |- | ||
! Implement 1 | ! Implement 1 | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> +3 Fist of Kord (13) |
|<!--Faler--> | |<!--Faler--> | ||
|<!--Joaquim--> +3 Staff of Ruin (13) | |<!--Joaquim--> +3 Staff of Ruin (13) | ||
| Rivi 40: | Rivi 40: | ||
|- | |- | ||
! Armor | ! Armor | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> +2 Black Iron Full Plate (9) |
|<!--Faelar--> +2 Elven Battle Leather (8) | |<!--Faelar--> +2 Elven Battle Leather (8) | ||
|<!--Joaquim--> +2 Bloodcut Hide (9) | |<!--Joaquim--> +2 Bloodcut Hide (9) | ||
| Rivi 49: | Rivi 49: | ||
|- | |- | ||
! Arms | ! Arms | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> Shield of Defiance (8) |
|<!--Faler--> Iron armbands of power (6) | |<!--Faler--> Iron armbands of power (6) | ||
|<!--Joaquim--> Bracers of Perfect Shot (3) | |<!--Joaquim--> Bracers of Perfect Shot (3) | ||
| Rivi 76: | Rivi 76: | ||
|- | |- | ||
! Head | ! Head | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> Circlet of Indomitability (8) |
|<!--Faler--> Helm of Battle (9) | |<!--Faler--> Helm of Battle (9) | ||
|<!--Joaquim--> Stag Helm (5) | |<!--Joaquim--> Stag Helm (5) | ||
| Rivi 85: | Rivi 85: | ||
|- | |- | ||
! Neck | ! Neck | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> +3 Amulet of Something (12+) |
|<!--Faler--> +3 Cloak of Displacement (15) | |<!--Faler--> +3 Cloak of Displacement (15) | ||
|<!--Joaquim--> +2 Safewing Amulet (8) | |<!--Joaquim--> +2 Safewing Amulet (8) | ||
| Rivi 112: | Rivi 112: | ||
|- | |- | ||
! Waist | ! Waist | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> Belt of Vim (8) |
|<!--Faler--> Belt of Vigor (2) | |<!--Faler--> Belt of Vigor (2) | ||
|<!--Joaquim--> Viper Belt (4) | |<!--Joaquim--> Viper Belt (4) | ||
| Rivi 175: | Rivi 175: | ||
|- | |- | ||
! Level Sum | ! Level Sum | ||
| − | |<!--Argo--> | + | |<!--Argo--> 70 (+ ?) |
|<!--Faler--> 109 + ? | |<!--Faler--> 109 + ? | ||
|<!--Joaquim--> 63 | |<!--Joaquim--> 63 | ||
Versio 3. tammikuuta 2009 kello 16.44
| Argo | Faler | Joaquim | Tannel | Tsardis | Yuriel | Party Pool | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weapon 1 | +3 Jagged Fullblade (12) | +3 Subtle Dagger (13) | +3 Farslayer Greatspear (13) | ||||
| Weapon 2 | +2 Hand Crossbow (6) | +1 Sunblade Longsword (4?) | |||||
| Implement 1 | +3 Fist of Kord (13) | +3 Staff of Ruin (13) | |||||
| Implement 2 | +1 Orb of Inevitable Continuance (3) | ||||||
| Armor | +2 Black Iron Full Plate (9) | +2 Elven Battle Leather (8) | +2 Bloodcut Hide (9) | +3 Magic Hide (11) | |||
| Arms | Shield of Defiance (8) | Iron armbands of power (6) | Bracers of Perfect Shot (3) | on | |||
| Feet | Boots of Dancing (11) | Steadfast Boots (8) | on | ||||
| Hands | Luckbender Gloves (6) | Gloves of Piercing (3) | on | ||||
| Head | Circlet of Indomitability (8) | Helm of Battle (9) | Stag Helm (5) | on | |||
| Neck | +3 Amulet of Something (12+) | +3 Cloak of Displacement (15) | +2 Safewing Amulet (8) | +3 Amulet of Physical Resolve (12) | |||
| Ring | Ring of Evasion (?) | ||||||
| Ring | War Ring (16) | ||||||
| Waist | Belt of Vim (8) | Belt of Vigor (2) | Viper Belt (4) | on? | |||
| Other | Unfettered Thieves' Tools (11) | +2 Defensive Staff (7) | banneri | ||||
| Other | Basket of Everlasting Provisions (6) | Bag of Holding (?) | |||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Level Sum | 70 (+ ?) | 109 + ? | 63 |