Ero sivun ”Peruna:Sakrin seikkailut” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> +3 Farslayer Greatspear (13) |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> +1 Sunblade Longsword (4?) |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> +3 Magic Hide (11) |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> on |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 63: | Rivi 63: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> on |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 72: | Rivi 72: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> on |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 81: | Rivi 81: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> on |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 90: | Rivi 90: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> +3 Amulet of Physical Resolve (12) |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 117: | Rivi 117: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> on? |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 126: | Rivi 126: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> banneri |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
| Rivi 135: | Rivi 135: | ||
|<!--Tannel--> | |<!--Tannel--> | ||
|<!--Tsardis--> | |<!--Tsardis--> | ||
| − | |<!--Yuriel--> | + | |<!--Yuriel--> Bag of Holding (?) |
|<!--Party--> | |<!--Party--> | ||
|- | |- | ||
Versio 2. tammikuuta 2009 kello 23.57
| Argo | Faler | Joaquim | Tannel | Tsardis | Yuriel | Party Pool | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weapon 1 | +3 Subtle Dagger (13) | +3 Farslayer Greatspear (13) | |||||
| Weapon 2 | +2 Hand Crossbow (6) | +1 Sunblade Longsword (4?) | |||||
| Implement 1 | +3 Staff of Ruin (13) | ||||||
| Implement 2 | +1 Orb of Inevitable Continuance (3) | ||||||
| Armor | +2 Elven Battle Leather (8) | +2 Bloodcut Hide (9) | +3 Magic Hide (11) | ||||
| Arms | Iron armbands of power (6) | Bracers of Perfect Shot (3) | on | ||||
| Feet | Boots of Dancing (11) | Steadfast Boots (8) | on | ||||
| Hands | Luckbender Gloves (6) | Gloves of Piercing (3) | on | ||||
| Head | Helm of Battle (9) | Stag Helm (5) | on | ||||
| Neck | +3 Cloak of Displacement (15) | +2 Safewing Amulet (8) | +3 Amulet of Physical Resolve (12) | ||||
| Ring | Ring of Evasion (?) | ||||||
| Ring | War Ring (16) | ||||||
| Waist | Belt of Vigor (2) | Viper Belt (4) | on? | ||||
| Other | Unfettered Thieves' Tools (11) | +2 Defensive Staff (7) | banneri | ||||
| Other | Basket of Everlasting Provisions (6) | Bag of Holding (?) | |||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Other | |||||||
| Level Sum | 109 + ? | 63 |